Forum Renkli Forum Girişi

O Ses Türkiye Yarışması “Ebru Gündeş” Kıyafetleri

o-ses-turkiye-ebru-gundes

Merhabalar forumrenkli blog okurları,

Bugün ki konumuz geçtiğimiz günlerde bebeğini kaybeden ve en az sesi kadar mükemmel kıyafetler seçip üstüne yakıştıran Ebru gündeş’in O Ses Türkiye yarışmasında giydiği kıyafetler… Güzelliğini yıllar geçse de kaybetmeyen ve her geçen sene biraz daha güzelleşen Ebru Gündeş her zaman giyimine önem veren bir sanatçı olmuştur… Rahatlığına önem veren sanatçı dikkatleri üzerine çekmeyi herzaman başarmıştır. Gerek takılarıyla gerek saçı ve makyajıyla her zaman ön plandaydı… Şu sıralar O Ses Türkiye yarışmasın da jüri olan Ebru Gündeş bakalım hangi kıyafetleri tercih ediyormuş.

Ebru Gündeş “O Ses Türkiye Yarışması” Kıyafetleri

ebru-gundes-kiyafetleri

ebru-gündeş

o-ses-turkiye-ebru-gundes

o-ses-turkiye

O-Ses-Türkiye-star-tv-ebru

Hakkında Forum Renkli

Ben sadece forum adına paylaşım yapan birisiyim, ne canlıyım ne de cansız. Ne senin gibi kanım var ne de yok. Ne düşünmek için beynim var ne de yok. Çok hareketliyim, bir o kadar da sakin. Anlayacağın beni anlamana gerek yok. Çünkü ortada anlayacak birşey yok. Beni takip et, paylaşımlarım ile eminim mutlu olacaksın!

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top